Dystrybutor folii flex do znakowania, personalizacji odzieży

Cena: 13.00 Chorzów

Kontakt

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą folii flex.

W naszym asortymencie posiadamy rozbudowaną gamę wysokich jakościowo a przy tym konkurencyjnych cenowo folii flex włoskich i francuskich producentów, dedykowane do aplikacji na różnego rodzaju tekstylia, między innymi:

Folie flex Classic – wyposażone w nośnik o silnej przyczepności, zapobiegający odklejaniu, przesuwaniu małych, drobnych elementów podczas obróbki folii (podczas usuwania zbędnych elementów folii z wyciętego wzoru, motywu). Folie flex Classic doskonale sprawdzą się do wykonywania nadruków na odzieży bawełnianej i poliestrowej, odpornej na temperaturę prania do 60°C.

Folie Flex Vesline – idealne do znakowania odzieży roboczej, charakteryzujące się wysoką odpornością na temperaturę prania aż do 80°C. Doskonale sprawdzą się do wykonywania aplikacji na odzież bawełnianą, poliestrową i akrylową.

Folie Flex Vesline Quick – pozwalają uzyskać trwałe aplikacje nawet przy temperaturze wgrzewania 135°C. Idealne do nakładania warstwowego.

Folie flex Linea Matt – idealne dla Użytkowników poszukujących ekonomicznych rozwiązań. Nośnik niewyposażony w warstwę lepną, eliminujący osadzanie kurzu, pyłu i różnego rodzaju zabrudzeń. Folia flex Linea Matta idealnie sprawdzi się do wykonywania wzorów na bawełnie, poliestrze, nylonie o temperaturze prania do 40°C.

Folie flex Sublistop – które są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych Użytkowników, którzy borykają się z problemem zabarwiania nadruku przez barwnik tkaniny. Folie flex Sublistop wyposażone zostały w specjalny bloker, zapobiegający migracji kolorów z materiałów poliestrowych barwionych tuszami sublimacyjnymi.
Folie Flex Nylon – cienkie, wykazujące się dużym poziomem elastyczności, plastyczności, które idealnie sprawdzą się do wykonywania nadruków na nylonie i lycra.

Flex Reflex – folie flex odblaskowe, w tym między innymi folia flex odblaskowa przezroczysta (bezbarwna), które świetnie sprawdzą się do wykonywania aplikacji na odzieży ochronnej, odzieży dla służ mundurowych (policji, pogotowania ratunkowego, straży miejskiej itd.). Dostępne w sprzedaży również w wersji ze specjalnym certyfikatem poziomu odblasku.

Dla Użytkowników, którzy pragną wyróżniać się wśród konkurencji, posiadamy w naszej ofercie folie flex ze specjalnymi efektami wizualnymi, między innymi: folie flex brokatowe, holograficzne, pryzmatyczne, tęczowe, karbonowe, fotoluminescencyjne (świecące w ciemności), metaliczne, lustrzane, fluorescencyjne, z wykończeniem perłowym, z wykończeniem błyszczącym, z wielokolorowymi przejściami tonalnymi w zależności od ekspozycji na światło, tzw. kameleony itd.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą całą ofertą na api.plpodana cena dotyczy folii flex z serii Linea Matt. Podana cena ma jedynie charakter info., nie stanowi oferty handlowej w myśl k.c.‌ Chorzów

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 14/06/2023

Dystrybutor folii flex do znakowania, personalizacji odzieży Dystrybutor folii flex do znakowania, personalizacji odzieży

Wyślij e-mail

Możesz wysłać pliki z tym rozszerzeniem: txt, jpg, jpeg, png, zip, pdf, doc Maksymalny rozmiar pliku: 2 MB